Козацькі забави в Золотоношківській ЗОШ І-ІІІ ст

/Files/photogallery/CIMG3426.JPGМаленькі козачата в Золотоношківській ЗОШ І-ІІІ ст

Свято козацтва в Золотоношківській ЗОШ І-ІІІ ст..

* 13 жовтня 2016 року у День захисника України в нашій школі відбулося вже традиційне свято-гра «Козацькі забави», у якому прийняли участь учні 1 та 4 класів.

Усі команди приклали чимало зусиль, щоб вибороти перемогу в кожному із конкурсів. Свято було веселе і цікаве, а вчителі, учні та батьки отримали безліч позитивних емоцій.

* Святкування Дня українського козацтва та захисника України збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. А ще й покровителькою України . Тому 12 жовтня у школі відбулося свято «Козачка школи». Участь у ньому взяли дівчатаз 5 і 7 класу.

/Files/images/CIMG3457.JPGДівчата 5,7 класів.

* Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване, стане спокійно і тихо на Сході нашої держави, де виборюється право на наше мирне і спокійне життя.Але, на жаль, із засобів масової інформації ми чуємо про нові постріли градів, знову втрачаємо молоді життя. Та все ж живемо із вірою в те, що відстоїмо незалежність і цілісність нашої держави.

13 жовтня у школі був проведений захід « З Україною в серці». Куди були запрошені учасники АТО та їх матері. За дружньою і теплою бесідою, гості розповіли школярам про нелегкі бойові будні.

/Files/images/CIMG3504.JPG

Учні початкових класів привітали дорогих гостей цікавою концертною программою . Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали життя за нас.

Кiлькiсть переглядiв: 408

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.