Молодь проти корупції

Молодь проти корупції

Молодь проти корупції

Існування корупції - одна з найактуальніших проблем сучасності, оскільки вона є серйозною перешкодою на шляху розвитку демократії, реалізації реформ в економічному та суспільному житті країни.

З метою стимулювання творчої та громадської діяльності молоді, спрямованої на вивчення проблем протидії корупції, привернення уваги до проблеми корупції в сучасному суспільстві та до Міжнародного дня боротьби з корупцією, який відзначають щорічно 9 грудня, Драбівською районною державною адміністрацією з 06 по 30 листопада 2017 року проведено районний конкурс творчих робіт «Молодь проти корупції».

На конкурс було подано 31 роботу учнів 9-11 класів навчальних закладів району з них 7 літературних проектів та 24 мистецьких творів з образотворчого мистецтва. Конкурс був присвячений вивченню різних аспектів стану та проблеми боротьби з корупційною злочинністю в Україні.

Золотоношківська ЗОШ Золотоношківська ЗОШ

Кращими у номінації літературний проект були визначені: 1 місце – Петлюшенко Дарина, учениця 10 класу Білоусівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів; 2 місце отримала Каракай Тетяна, учениця 8 класу Золотоношківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів; 3 місце – Назаренко Олег, учень 10 класу Бойківщинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

У номінації мистецька творча робота перше місце виборола Мазниця Дарина, учениця 10 класу Драбово-Пристанційної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, 2 місце – Янголь Юлія, учениця Кантакузівського навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», 3 місце – Пшеченко Владислав, учень 9 класу Золотоношківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Золотоношківська ЗОШ Золотоношківська ЗОШ

Переможців конкурсу нагороджено грамотами районної державної адміністрації.

Золотоношківська ЗОШ

Кiлькiсть переглядiв: 382

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.