/Files/photogallery/1184/P1130643.JPG

Мій Любий солдате, пишу я до тебе

З подякою від щирого серця,

Що маю сьогодні я мирне небо,

Й надію, що лихо минеться.

Протягом І семестру у нашій школі тривала акція «Напиши листа солдату». Я разом зі своїми однокласницями писала листи, малювала малюнки, робила сувеніри та обереги. У кожний виріб ми вкладали душу, бо знали, що там ,в зоні АТО, за нас стоять воїни. І коли ми мирно спимо, ходимо до школи, вони захищають нас. Біда , яка прийшла до нас в Україну, не залишає осторонь і нас, дітей ,тому, що це зараз у серці кожного маленького українця запеклося рубцем, кровоточить та не дає спокійно жити, мислити, дихати. Це біда усієї країни, і бути осторонь не може ні одна людина.

І ось мій лист потрапив до Андрієвського Віктора, бійця 24 окремого штурмового батальйону «Айдар», і , за його словами, дуже його зворушив. Перебуваючи в короткочасному відрядженні , він вирішив зустрітися зі мною, бо лист , який я написала, став для нього оберегом. Я теж була дуже схвильована і дуже чекала зустрічі з ним. 13 січня Андрієвський Віктор та Паламар Євгеній завітали до нашої школи.

Віктор виявився дуже добрим, ласкавим і привітним. Його слова зворушили мене, бо виявляється, що кожен солдат береже наші листи, вони для них як обереги. Я затамувала подих і вдивлялася в його обличчя. Ось який він - захисник. До ворогів безжальний, а до нас привітний і ласкавий. Він пообіцяв мені, що всі наші мрії і побажання будуть виконані, а на українську землю прийде такий довгожданий мир і спокій.

Мухаммад Ангеліна, учениця 6 класу Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

/Files/photogallery/1184/P1130636.JPG/Files/photogallery/1184/P1130647.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 437

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.