Добрі діла рою імені Івана Богуна

2017-10-13

За останні роки Україна зіткнулася з величезною кількістю викликів, від яких залежить її економічний і політичний розвиток , та і взагалі подальше існування держави, вільної, незалежної, цілісної і неподільної. Найстрашніше для всіх українців зараз – війна на Сході країни, нечесна, підступна. Тому майбутня доля нашої рідної держави залежить від кожного з нас.

Для педагогічного та учнівського колективу Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів такий напрямок роботи як патріотичне виховання був і залишається головним. Його мета – формування громадян – патріотів України, підготовлених до життя з високою національною свідомістю, здатних побудувати громадянське суспільство на засадах справжньої демократії, толерантності та поваги до прав людини. Тому багато уваги приділяється формуванню та зміцненню цілісного світогляду школярів, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, традицій, держави.

На базі школи створено рій імені Івана Богуна, який активно взявся творити добрі справи. Під його керівництвом працює волонтерський загін «Прометей», діяльність якого спрямована на надання допомоги особам, які потрапили у складні життєві обставини та потребують сторонньої допомоги. Волонтери роблять добрі справи, знають, як багато залежить від уміння людини бути милосердним, толерантним. «Прометей» опікується одинокими людьми похилого віку, ветеранами Великої Вітчизняної війни, пам’ятниками загиблим воїнам.

/Files/photogallery/1192/P5290229.JPG

4 жовтня рій імені Івана Богуна та волонтери побували в гостях у вихованців Кропивнянського дитячого будинку для дітей шкільного віку Черкаської обласної ради, що у селі Кропивно Золотоніського району. Зустріч пройшла тепло та дружньо . Учні рою проводили майстер – класи зі стройової підготовки , спортивного орієнтування на місцевості, а на завершення провели змагання з техніки пішохідного туризму. Вихованці дитячого будинку були задоволені, а їх обличчя світилися щирими усмішками. Козацька каша ще більше їх згуртувала таких різних і водночас однакових дітей. Бо дитинство – найважливіший період в становленні особистості. Саме в цей час дитина потребує найбільшої уваги та захисту.

/Files/images/PA040597.JPG/Files/photogallery/1193/PA040546.JPG

Реалії сьогодення визначили новий напрям волонтерської роботи, метою якої є проведення є проведення акцій на підтримку воїнів Збройних Сил України, які ризикуючи власним життям, захищають на Сході територіальну цілісність, а також незалежність України.

/Files/photogallery/1193/PA040604.JPG

Учасники рою імені Івана Богуна разом з Учнівською радою є організаторами збору допомоги солдатам та добровольцям.

Учні школи, вчителі, батьки беруть активну участь у безстроковій акції « Милосердя», адже події, які відбуваються в нашій країні, не залишають нікого байдужим.

Тож напередодні свята Дня захисника України у школі пройшли акції : «Лист солдату», «Малюнок солдату»,»Смачний подарунок бійцю».

«Своєю маленькою конкретною справою роби внесок в найблагороднішу справу – допомоги ближньому, хто потребує її в першу чергу»- саме таке гасло доброго діла обрали джури рою імені Івана Богуна у святій справі допомоги воїнам АТО.

Сокіл Джура

Втілюючи в життя шляхетну мету допомоги нужденним, рій у корзину добрих справ поклав ще багато корисних заходів.

До Дня захисника України були проведені «Козацькі змагання» у 1-5 класах. Малі козаки брали участь в різних веселих, спритних конкурсах. Демонстрували свої вміння, фізичну витримку та козацьку силу і розум. Команди отримали медалі та нагороди. А маленькі козачки веселили присутніх веселими піснями та гуморесками. Свято було веселе і незабутнє.

/Files/photogallery/1188/PA130618.JPG/Files/photogallery/1188/PA130614.JPG

13 жовтня у школі відбулися «Козацькі забави для учнів 8-11 класів. Всіх чоловіків школи та майбутніх Захисників України,на початку свята, привітали дівчата веселими та дзвінкими піснями і віршами.

Метою свята було залучення учнів до національних традицій та козацьких цінностей. Адже, приклади козацтва здатні формувати у молодого покоління твердість, витривалість, уміння долати життєві труднощі, характер, силу волі, лицарські якості.

/Files/photogallery/1193/PA130644.JPG/Files/photogallery/1193/PA130653.JPG

Молодих козаків та козачок було офіційно посвячено в джури козацького рою імені Івана Богуна. Потім були змагання: силові вправи, стрибки в мішку, вправи на спритність, інтелектуальні батли.

Козачки, а їх була більшість, у куренях «Чайка» і «Хортиця» вправно «осідлали коня» та перетягали канат. Усі козацькі курені були нагороджені бурею оплесків та грамотами за проявлену витривалість, силу і спритність.

/Files/photogallery/1193/PA130711.JPG

Отже кожен свідомий українець знає, що своїм чесним трудом він щоденно робить внесок у справу збереження і розвитку України. Саме це і є патріотизм у розумінні джур рою імені Івана Богуна у Золотоношківській школі.

/Files/photogallery/1193/PA130732.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.